Jak działa Kasa Stefczyka?

Porady

Pomoc finansowa i prowadzenie środków pieniężnych – Kasa Stefczyka to oferty zarówno dla osób młodych na studiach, jak i wymagających przedsiębiorców. Sprawdź, jak działają produkty oszczędnościowe, pożyczkowe i ubezpieczeniowe, oraz na jakich zasadach można prowadzić konto i pobrać kredyt hipoteczny. Zobacz, jak możesz zostać członkiem Kasy Stefczyka – wystarczy wnieść niewielkie opłaty członkowskie – minimum 4 zł, aby korzystać z opłacalnych ofert finansowych i ofert specjalnych dla stałych członków.

Oszczędzanie w Kasie Stefczyka

Chcesz mieć możliwość oszczędzania i pewność określonego zysku? Członek Kasy Stefczyka może skorzystać z opłacalnych produktów oszczędnościowych, które nie mają restrykcyjnych wymagań. Kasa Stefczyka proponuje założenie lokat terminowych, nie mających ograniczeń w postaci określonej kwoty depozytowej. Można wybrać lokatę z oprocentowaniem stałym, progresywnym lub zmiennym w skali roku, krótkoterminową bądź długoterminową. Produkty są tworzone z myślą o klientach z różnymi możliwościami finansowymi.
Jak spłacić kilka rat w jednej?

Pożyczka konsolidacyjna to oferta dla klientów Kasy Stefczyka, którzy chcą spłacać kilka rat różnych pożyczek w jednej miesięcznej racie. Rozmaite finansowe zobowiązania można połączyć w jedno o niższym oprocentowaniu i niższej racie.

Bezpłatne konto osobiste

Już dzisiaj możesz zarządzać swoim rachunkiem osobistym przez Internet. Możesz wybrać konto osobiste, z którego bezpłatnie można wypłacać gotówkę we wszystkich bankomatach w Polsce, wykonywać przelewy bez dodatkowych opłat. Oferowane są również specjalne linie pożyczkowe i bezpłatne pakiety ochrony medycznej.

Ubezpieczenia dla pożyczkobiorcy

Pożyczkobiorca w Kasie Stefczyka może ubezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych, przez które może utracić płynność finansową. Oferowane są polisy:

na życie pożyczkobiorcy – ubezpieczyciel przejmuje odpowiedzialność finansową za niespłacone raty pożyczki w wypadku śmierci pożyczkobiorcy,
na wypadek utraty pracy przez pożyczkobiorcę,
NNW, czyli ubezpieczenie kredytobiorcy od następstw nieszczęśliwych wypadków – kiedy może się stać trwale niezdolny do pracy i tym samym niezdolny do spłaty rat,
na wypadek utraty dokumentów – niska składka zapewni odszkodowanie, które pokryje koszty wyrobienia nowych dokumentów.

Wybierz usługi finansowe odpowiednie dla Ciebie! W Kasie Stefczyka możesz kompleksowo zadbać o swoje finanse. Oszczędzać na przyszłość, podreperować budżet pożyczką o niskim oprocentowaniu lub za darmo korzystać z prowadzenia internetowego rachunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *