Przegląd produktów oszczędnościowych w banku PKO BP

Banki prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej wymyślnych produktów, byleby tylko zachęcić potencjalnych klientów. Chyba rekordową pod względem ilościowym ofertę przedstawia PKO BP. Czy w tym przypadku ilość przekłada się na jakość? Zapraszamy do artykułu prezentującego zestawienie najpopularniejszych produktów tego banku.

Lista produktów oszczędnościowych w PKO BP

W ofercie tego banku znajduje się bardzo wiele produktów. Po kolei je omawiając są to:

PKO Bank PolskiLokata 3-miesięczna odnawialna oraz nieodnawialna na nowe środki – Ta lokata pozwoli nam zarobić odpowiednio: 4,80% dla lokaty nieodnawialnej i 5,10 % dla lokaty odnawialnej w skali roku. Cechą charakterystyczną lokaty jest krótki okres jej trwania oraz niska wymagana kwota początkowa – jedynie 1000 zł.

Lokata Parzysta i Nieparzysta na nowe środki – Tutaj możemy wyróżnić właściwie dwie oferty. Lokatę Parzystą na 12 miesięcy z oprocentowaniem 5,10% w skali roku oraz lokatę Nieparzystą na 9 miesięcy z oprocentowaniem wynoszącym 5,00%. Obydwie lokaty są bezpłatne, a do ich założenia potrzebny jest wkład w wysokości 1000 zł.

Lokata Parzysta i Nieparzysta – Oferta podobna do opisanej w punkcie poprzednim, skierowana do dotychczasowych klientów banku. Różni się stawką oprocentowania – wynosi ono 5% dla lokaty Parzystej i 4,6% dla lokaty Nieparzystej w skali roku.

Konto Oszczędnościowe Plus – Alternatywa dla tych, którzy nie chcą zakładać lokaty . Oprocentowanie takiego konta może wynieść nawet 4,35 dla klientów bankowości prywatnej i 4,25% dla pozostałych klientów.

Konto Oszczędnościowe – Ostatni z opisywanych dziś produktów. Wraz ze zwiększaniem naszego depozytu oprocentowanie konta rośnie aż do 4,20% dla kwoty od 200 000 zł.

e-lokatybankowe.pl – więcej informacji o lokatach bankowych, aktualne rankingi lokat i kont oszczędnościowych.

Fotografia w artykule za zgodą działu gospodarczego serwisu Infokoszalin.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Przegląd produktów oszczędnościowych w banku PKO BP, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecane publikacje:

Kategoria: Finanse osobiste

Chmurka tagów:

RSSKomentarze (0)

Trackback URL

Pozostaw odpowiedź
Jeśli chcesz aby wyświetlić avatar przy twoim komentarzu, zajrzyj na Gravatar.