Kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką

Kredyt na nowy samochód z salonu zaciągnięty trzy lata temu. Kredyt hipoteczny na piękny dom. Do tego pożyczka z pracy i zakup sprzętu do domu na raty. Takie i podobne sytuacje coraz częściej dotyczą naszych rodaków. Polubiliśmy korzystać z różnych możliwości finansowych, jakie oferują nam banki, instytucje pożyczkowe, czy też nasi pracodawcy.

kredyt gotówkowy

Niestety, nie zawsze kontrolujemy nasze wydatki, a raczej sumę rat, które przychodzi nam spłacać każdego miesiąca. Dochodzi do takiej sytuacji, że wysokość wszystkich rat jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę realny budżet domowy. Kredyt konsolidacyjny może okazać się naszą deską ratunku. Czy warto z niej skorzystać ? Na to pytanie warto odpowiedzieć sobie po przeczytaniu artykułu.

Dla kogo kredyt konsolidacyjny?

Osoby, które pogubiły się w swoich finansach i nie wiedzą jak sobie z nimi poradzić, upatrują wiele możliwości w kredycie konsolidacyjnym. Jest to produkt, który oferowany jest praktycznie dla wszystkich borykających się z problemami mnogich zobowiązań, które zaczynają się wymykać spod kontroli. Citibank podchodzi do każdego klienta indywidualnie badając jego sytuację, możliwości finansowe, ale także nastrój związany ze zobowiązaniami. Kompleksowe badanie jego sytuacji pomaga odpowiedzieć na wiele pytań, które z kolei są w stanie pomóc w tworzeniu nowej, dogodnej raty kredytowej. Chcąc połączyć wszystkie swoje zobowiązania w jedno, mamy możliwość również dobrania dodatkowej gotówki do ogólnego kredytu. Konsolidacja kredytu plus doplata jest bardzo popularna, ponieważ rata takiego kredytu jest niższa, a dzięki dodatkowej gotówce możemy sfinansować aktualne potrzeby. Oczywiście w takim wypadku trzeba się nastawić na nieco dłuższy okres kredytowania.

Plusy kredytu konsolidacyjnego

Citibank stara się podkreślać pozytywne cechy kredytu konsolidacyjnego, które zdecydowanie poprawiają komfort naszej psychiki. Ta bowiem przy wielu zobowiązaniach może być w nie najlepszym stanie. Przede wszystkim pozbywamy się kilku rat, zwykle w różnych bankach, o różnych terminach spłaty. Pamiętanie o nich wszystkich może być uciążliwe i kłopotliwe. W zamian otrzymujemy jedną ratę, z jednego banku, którą spłacamy zawsze do tego samego dnia miesiąca. Pozbywając się kilku rat, możemy też zapomnieć o kosztach kolejnych przelewów. Kolejną niewątpliwą zaletą jest z pewnością fakt, że to Citibank załatwia wszystkie formalności z poprzednimi instytucjami, u których zaciągaliśmy kredyty i pożyczki. Jest to wielkie ułatwienie, biorąc pod uwagę nie tylko czas, jaki trzeba temu poświęcić, ale również kwestie techniczne, które nie dla wszystkich są proste i klarowne. Zdecydowaną cechą na plus jest jedna i niższa rata, która ma skuteczniej przyczyniać się do tego, żeby nasz realny budżet domowy był dopasowany do naszych możliwości i konkretnej sytuacji na rynku.

Kwestie formalne

Pożyczka konsolidacyjna, nawet w tak świetnym banku jakim jest Citibank, nie zawsze utożsamiana jest z pozytywnymi emocjami. Często jest kojarzona z pakowaniem się w jeszcze większe kłopoty. A to zupełna nieprawda. Pożyczka konsolidacyjna i jej zasady mają za zadanie pomagać osobom, które w pewien sposób nie kontrolowały swoich zobowiązań w dłuższym okresie, co sprawiło, że w pewnym momencie nie były w stanie spłacać wszystkich swoich rat. Kredyt konsolidacyjny w Citibanku to nawet sto dwadzieścia tysięcy na spłatę innych zobowiązań. Kwota ta rozkładana jest na maksymalny okres siedmiu lat, co oznacza, że możemy liczyć na wygodne i dopasowane do naszych możliwości raty. Żeby nasze doświadczenia kredytowe nie były obarczone dodatkowym ryzykiem i nieprzyjemnymi wspomnieniami, warto zastanowić się nad ubezpieczeniem spłaty pożyczki, które sprawi, że będziemy spać spokojniej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecane publikacje:

Kategoria: Zadłużenie

Chmurka tagów:

RSSKomentarze (0)

Trackback URL

Pozostaw odpowiedź
Jeśli chcesz aby wyświetlić avatar przy twoim komentarzu, zajrzyj na Gravatar.