Kilka sposobów na szybką i bezpieczną gotówkę

Niemal każdemu z nas zdarzają się chwile w życiu, gdy następuje potrzeba szybkiego zastrzyku gotówki. Znalezienie odpowiedniego źródła wsparcia finansowego nie należy do najłatwiejszych zadań. Banki często odmawiają udzielenia pomocy, a inne instytucje bywają niezbyt wiarygodnymi partnerami.

złoty

MoneyNow

Kogo odwiedzić, żeby otrzymać ważne dla nas środki? Jedną z firm, które dbają, aby ich klienci pożyczali pieniądze w świadomy, odpowiedzialny i przemyślany sposób jest MoneyNow.

Spółka należąca do międzynarodowej korporacji Dollar Financial Corp posiada placówki w kilkudziesięciu największych polskich miastach. Można w nich skorzystać między innymi z tzw. mikropożyczek (kwoty 200, 300 lub 700 zł), udzielanych od razu. Termin spłaty wynosi 30 dni, ale z opcją przedłużenia. Natomiast w przypadku środków w wysokości do 3 tys. złotych, spłatę rozkłada się na 12 rat. MoneyNow przygotowało także ofertę kredytową, która obowiązuje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i niewielkich firm, co umożliwia sfinansowanie potrzeb związanych z działalnością gospodarczą.

Zdeponuj złoto, wyjdź z gotówką

Kolejny sposób na szybkie zdobycie pieniędzy to pożyczka pod zastaw złota. Żeby ją spożytkować należy przynieść do placówki MoneyNow złotą biżuterię lub inny przedmiot, a w zamian otrzymasz określoną kwotę. Złoto wróci do Ciebie po oddaniu pożyczki. Transakcja jest bezpieczna, pracownicy MoneyNow nie sprzedają w międzyczasie rzeczy klienta.

Na tym nie koniec. Skup złota MoneyNow to doskonała metoda na pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów i pozyskanie niezbędnych środków finansowych. Wycena biżuterii, monet, sztabek, ozdób oraz innych rzeczy dokonywana jest przez specjalistów w obecności zainteresowanego. Wszelkie dodatkowe informacje na temat oferty można uzyskać na stronie http://www.moneynow.pl. Pod wspomnianym adresem istnieje także możliwość zapoznania się ze złotem inwestycyjnym, czyli sztabkami i monetami sprzedawanymi przez MoneyNow, które są dobrym rozwiązaniem dla osób szukających bezpiecznego środka ulokowania oszczędności.

Fotografia w publikacji zgodnie z licencją flickr.com | money pictures

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Kilka sposobów na szybką i bezpieczną gotówkę, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Polecane publikacje:

Kategoria: FeaturedFinanse osobiste

Chmurka tagów:

RSSKomentarze (0)

Trackback URL

Pozostaw odpowiedź
Jeśli chcesz aby wyświetlić avatar przy twoim komentarzu, zajrzyj na Gravatar.