Najpopularniejsze publikacje na web-kredyt.pl

Na tej liście znajdziesz publikacje, które są najczęściej odwiedzane i komentowane przez naszych użytkowników. Spis artykułów finansowych jest uaktualniany co kilka miesięcy.

  1. Polacy inwestują w złoto – z publikacji dowiesz się, dlaczego złoto cieszy się wśród rodaków tak dużym powodzeniem i skąd w ogóle tak duże zainteresowanie surowcami w ciągu ostatnich kilku lat.
  2. Czeska gospodarka najsilniejszą w Europie Wschodniej – Czesi predestynują na lidera najsilniejszej gospodarki Europy Wschodniej. Nasi południowi sąsiedzi znacznie lepiej radzą sobie z kryzysem gospodarczym od Polaków.
  3. Strona www dla firmy. Czy to konieczność? – w publikacji tłumaczymy, dlaczego warto mieć swoją stronę internetową. Chociaż nadal blisko połowa polskich przedsiębiorców nie istnieje w sieci, to sytuacja wydaje się poprawiać z roku na rok.
  4. Młodzi inwestorzy a giełda – zarabiać chcą wszyscy, a najwięcej ci, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynkach finansowych. Kariera inwestora nie jest prosta tak, jak może się to wydawać.
  5. Oszczędności Polaków – rodacy zgromadzili na swoich kontach oszczędnościowych w bankach już ok. 500 mld zł. Zamrożony kapitał to efekt problemów gospodarek europejskich i strachu przed narastającymi negatywnymi analizami spekulantów.
  6. Polski system bankowości i jego problemy – instytucje finansowe i banki stoją przed wielką niewiadomą. Kolejne lata przynoszą coraz więcej niewiadomych, a sytuacja na rynku nie jest pewna.
  7. Kantory online – fenomen kantorów internetowych obiega cały kraj. Z miast znikają tradycyjne placówki, wypierane przez coraz szybsze, skuteczniejsze i tańsze projekty online.